Değerlerimiz

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu’nun ortak avukatları, başta avukatların rolüne dair temel prensipleri ihtiva eden Birleşmiş Milletler Havana Kuralları olmak üzere CCBE Avrupa Baroları ve Hukuk Birlikleri Konseyi Meslek Kuralları ve TBB Meslek Kuralları standartlarını takip ederek etik ve profesyonel yöntemlerle müvekkil odaklı bir hukuki hizmet sunmayı prensip haline getirmiştir.

Farklılıklarımız

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu ortak avukatları müvekkil odaklı, akılcı ve ekonomik çözümler üretme konusunda yeteneklerini ve bilgisini geliştirmek için sürekli bir faaliyet içerisindedir. Bu kapsamda akademik çalışma yürütmeye yüksek önem verilir. Ayrıca genç ve dinamik ekibi sayesinde pratik ve hızlı çözüm üretebilmek, Kovar & Gökalp’in öncelikleri arasındadır.

Uluslararası Çözüm Ağı

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu, her biri alanında uzman akademisyen ve sektör temsilcilerinden oluşan bölgesel ve uluslararası bir çözüm ağı içerisinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda İngilizce başta olmak üzere Çince, Rusça, Fransızca dillerinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.