Çalışma Alanlarımız

İcra İflas ve Yeniden Yapılandırma Hukuku

İcra İflas ve Yeniden Yapılandırma Hukuku kapsamında alacak takibinin yanı sıra iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma süreçlerinde üst düzey avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Uyuşmazlık Çözümü

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu özel hukuk alanında her türlü dava, müzakere süreçleri, arabuluculuk görüşmeleri, tahkim gibi uyuşmazlık çözüm süreçlerinde müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirketler Hukuku ve Kurumsal Danışmanlık

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu, Şirketler Hukuku ve Kurumsal Danışmanlık alanında üst düzey deneyime sahiptir. Bu kapsamda şirketlerin günlük hukuk ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra dönemsel projeleri de başarıyla sürdürülmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu, kişisel verilerin korunması uyum programlarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

Çevre ve Yenilenebilir Enerji Hukuku

Çevre ve Yenilenebilir Enerji Hukuku kapsamındaki tüm idari izin, başvuru gibi hukuki işlemlerle uyuşmazlık çözümü hizmetleri alanında uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Sigorta ve Reasürans

Sigorta ve Reasürans Hukuku alanında akılcı ve üstün çözümler için uzman avukatlarımızla irtibata geçiniz.

Sağlık ve İlaç Hukuku

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu, başta tıp ve sağlık hukuku olmak üzere yeni gelişen ilaç hukuku, tıbbi malzeme hukuku, biyohukuk gibi alanlarda müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Gayrimenkul Hukuku

Kovar & Gökalp Avukatlık Bürosu Gayrimenkul Hukukunun tüm alanlarında vergi, kira, imar ve kat mülkiyeti hukukunun güncel prensiplerini de gözeterek müvekkillerine çok yönlü avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Her türlü çalışan işveren uyuşmazlıklarında, arabuluculuk süreçlerinde ve toplu iş sözleşmesinden kaynaklanan uyuşmazlıklarla kurumsal ve bireysel müvekkillere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

Fikri ve sınai mülkiyet hukuku departmanımız, marka, telif hakları, endüstriyel tasarımlar, patent hakları, alan adı uyuşmazlıkları, ticari sırların korunması ve haksız rekabet de dahil olmak üzere fikri ve sınai mülkiyet hukukunun her alanında hizmet vermektedir.

Corporate Political Strategy

Informal Economy and Corporate Tax Evasion